Predpokladom využívania stravovacích služieb Novej menzy je vloženie peňažných prostriedkov na účet študenta. V tom prípade je možné využívať naše služby v nasledovných stravovacích prevádzkach.

 Cenník v stravovacích zariadeniach č.172. 

Nová menza :

tu si môžete vložiť peňažné prostriedky na Váš účet v pokladni, alebo v automate. Zídete dole do výdajne, kde sú vystavené porcie aktuálne ponúkaných jedál v sklenených vitrínach. Pri každom menu je číslo. Podľa tohto čísla si nájdete výdajný pult, kde sa jedlo podáva. V prípade, že si jedlo objednáte len deň vopred, pôjdete k výdajnému pultu číslo jeden, kde dané jedlo dostanete.Ak je jedlo objednané vopred, kartu len priložte, obsluhe sa objaví informácia na display. Ak jedlo nie je objednané, tak si na snímači najprv označíte číslo menu, potom priložíte kartu. Obsluha uvidí číslo jedla, o ktoré máte záujem.Na Novej menze teda nie je podmienkou objednať si jedlo vopred. Avšak nie je zaručené, že dané menu zostane v ponuke počas celého výdaja. Večere sú podávané bez objednávkovým spôsobom.Objednať si jedlá deň vopred môžete na objednávkovom termináli.

Otváracie hodiny :

Raňajky : PondelokPiatok 7:0010:00

Obedy : PondelokŠtvrtok 11:0014:00, Piatok 11:0013:30

 Stará menza :

Aj tu si môžete vložiť peňažné prostriedky na účet počas celého dňa, okrem výdaja obedov.  Časy výdaja jedál sú :

 Raňajky : PondelokPiatok 7:0010:00 – bez objednania, bagety, párky, jogurt a pečivo
 Obedy : PondelokPiatok 11:3013:00 – objednávanie deň vopred, ale vždy má obsluha aj jedlá naviac
 Večere : PondelokŠtvrtok 14:0020:00 – bez objednávkovým spôsobom

Cafetéria Rektorát :

na tomto stredisku si môžete vložiť peňažné prostriedky priamo u obsluhujúceho personálu. Denne tu vozíme bagety a pizze, omelety na chlebe, obložené chleby šunkové, obložené chleby celozrnné, neobjednáva sa vopred. Okrem tejto ponuky si tu môžete zakúpiť zákusky, sladkosti a nápoje.

 Otvorené v pracovné dni: 7:3015:30

Fakulta riadenia a informatiky :

Tu máme dve strediská, výdajňu a bufet

 Peňažné prostriedky je možné vložiť si na účet u obsluhujúceho personálu v bufete. Jedlá vo výdajni je nutné objednať deň vopred. V bufete je možné bez objednávkovým spôsobom odobrať raňajky, bagety, obložené rožky, hamburgery a pizze. Vozíme ich tu každý pracovný deň. V bufete si môžete kúpiť aj zákusky.
 Otváracie hodiny bufetu:
PondelokPiatok7:0015:00
Otváracie hodiny výdajne:
PondelokPiatok: 11:3013:00

Fakulta špeciálneho inžinierstva :

Na tejto fakulte si môžete vložiť finančné prostriedky na účet v automatickej pokladni. Výdajňu pre Vás otvárame v pracovné dni od 9:30. V čase do 11:00 si tu bez objednania môžete zakúpiť bagety, fornetti, zeleninové taniere aj pizzu bez predchádzajúceho objednania.

Je tu výdajňa, jedlo je potrebné si objednať deň vopred.

 Otváracie hodiny :
PondelokPiatok: 9:3011:00 (preberanie obedov ) a od 11:30 do 13:30 hod.

Bufet internáty blok E-F :

 Otváracie hodiny :

PondelokŠtvrtok: 7:0022:00
Piatok: 7:0020:00

 Na tomto stredisku je možné vložiť finančné prostriedky u obsluhujúceho personálu. Sú tu v ponuke viac menej fast foodové jedlá, sladké raňajky, šaláty, desiatové polievky, grilované kurča, vyprážaný syr, hranolky…. Ponuka je odlišná od ostatných našich stredísk.
Bufet budova AR :

Momentálne v rekonštrucii, výdajňa dočasne uzavretá.