Aktuálne hygienické opatrenia

Stravovacie zariadenie UNIZA upozorňuje na  hygienické patrenia, ktoré musí dodržiavať každý stravník pri návšteve všetkých stravovacích zariadení UNIZA v súvislosti s ochorením COVID – 19:

  • vstup a pobyt v mieste všetkých stravovacích prevádzkach len s prekrytými hornými dýchacími cestami ( napríklad rúško, šál, šatka ), táto povinnosť sa nevzťahuje na čas potrebný na konzumáciu nápojov a pokrmov,
  • pri vchode do prevádzky aplikovať dezinfekciu na ruky.

News

The latest information

Ukončenie prevádzky a výdaja obedov 

Milí študenti a stravníci, oznamujeme Vám,  Ukončenie prevádzky a výdaja obedov a večerí na výdajniach – AR, FRI, FBI, Rektorát, Stará Menza, Kafeteria, Treska BAR, dňom 21.decembra 2022 do 14:00 hod. Ukončenie varnej  prevádzky SZ Read more…

Hodnotenia študentov

Zopár hodnotení stravovacieho zariadenia z radu študentov ... (zdroj facebooková stránka novej menzy)
Andrej K.

Andrej K.

* * *

"Polievka sa niekedy nepodarí, najmä mliečna je "chuťovka". Omáčky k prírodným kuracím rezňom pôsobia umelo. Menu 6 väčšinou ujde."

Marianna C.

Marianna C.

* * * * *

"Menzu som mala rada, aj starú aj novú. Jedlo bolo výborné, tak sa celkom divím že tu čítam aj negatívne recenzie. Poniektorí asi chcú aby univerzitná jedáleň spĺňala kritériá ako v Grandhoteli Pupp. Ako študent samoživiťel som mala financie dobre spočítané, a obedom z menzy som nikdy nepohrdla, za tú cenu to bol pre mňa až nadštandard a navyše chutný. Ako tu písala jedna slečna, aj keby ste sa stravovali doma tak vám v mamahoteli budú tie jedlá opakovať a dokonca nebudete mať na výber z 7 jedál. Takže za mňa super."

Veronika K.

*****

Vyborne jedlo, velky vyber jedal, velke porcie. moznost stravovania aj pre ludi mimo univerzity.

Contact

Anna Ďatková
riaditeľka SZ UNIZA
phone.: 041/513 1430, 0905 476 582 anna.datkova@uniza.sk
Gastronomic events tel: +421 905 214 558
akcia@uniza.sk
Prevádzka phone: 041/513 1801 prevadzkasz2@uniza.sk
Beáta Rybáriková pokladňa Nová Menza tel: 041/513 1432, 0907 835 172 beata.rybarikova@uniza.sk

Kontaktujte nás