Milí stravníci,

dovoľujeme si Vás upozorniť, že na základe momentálnej situácie sa do odvolania rušia raňajky a večere na Novej Menze. Vzhľadom na aktuálne opatrenia sme upravili náš výdaj obedov:

  • 10:30 do 13:30 pre zamestnancov a študentov UNIZA objednaného a neobjednaného jedla v nezmenenom režime.
  • 10:00 – 11:00 pre cudzích stravníkov a dôchodcov iba na objednávku, okienkový výdaj teplej balenej stravy.

Ďakujeme za každú podporu a tešíme sa na Vás.

Aktuálne hygienické opatrenia

Stravovacie zariadenie UNIZA upozorňuje na  hygienické patrenia, ktoré musí dodržiavať každý stravník pri návšteve všetkých stravovacích zariadení UNIZA v súvislosti s ochorením COVID – 19:

  • vstup a pobyt v mieste všetkých stravovacích prevádzkach len s prekrytými hornými dýchacími cestami ( napríklad rúško, šál, šatka ), táto povinnosť sa nevzťahuje na čas potrebný na konzumáciu nápojov a pokrmov,
  • pri vchode do prevádzky aplikovať dezinfekciu na ruky,
  • zachovávať odstupy v radoch osôb minimálne 2m,
  • zachovávať odstupy pri konzumácií jedál minimálne 2m.

News

The latest information

Bufet Nová Menza

Otvorený Bufet Nová Menza od 28.9.2020, v ktorom si môžete vychutnávať kávičku, rôzne druhy teplých a studených nápojov, cukrovinky a iné dobroty. Otvorený pondelok – štvrtok  od 7:00 hod do 14:00 hod. Piatok od 7:00 hod – 14:00 hod.. Read more…

FCC pult na NM

Od 28.9.2020 vydávame zdravé jedlo – denné menu 9, delené jedlo, rôzne druhy šalátov. Vydávame raňajky od 7:00 hod každý pracovný deň, ako sú  úžasné lievance, krupičnú kašu, omelety, volské oká so slaninkou….

Hodnotenia študentov

Zopár hodnotení stravovacieho zariadenia z radu študentov ... (zdroj facebooková stránka novej menzy)
Andrej K.

Andrej K.

* * *

"Polievka sa niekedy nepodarí, najmä mliečna je "chuťovka". Omáčky k prírodným kuracím rezňom pôsobia umelo. Menu 6 väčšinou ujde."

Marianna C.

Marianna C.

* * * * *

"Menzu som mala rada, aj starú aj novú. Jedlo bolo výborné, tak sa celkom divím že tu čítam aj negatívne recenzie. Poniektorí asi chcú aby univerzitná jedáleň spĺňala kritériá ako v Grandhoteli Pupp. Ako študent samoživiťel som mala financie dobre spočítané, a obedom z menzy som nikdy nepohrdla, za tú cenu to bol pre mňa až nadštandard a navyše chutný. Ako tu písala jedna slečna, aj keby ste sa stravovali doma tak vám v mamahoteli budú tie jedlá opakovať a dokonca nebudete mať na výber z 7 jedál. Takže za mňa super."

Jan A.

Jan A.

*

"Jedlo každý týždeň v podstate to isté, len omáčky ku kuraciemu mäsu s ryžou menia farbu... O veľkosti porcii mäsa asi zbytočne vravieť... UŽ ani menu 6, ktoré by malo mať vyšší štandart, keďže stojí viac, nie je čo bývalo. O servise podávania jedla ťažko povedať niečo pozitívne. Neviem, ako je možné, že podávate takýto nízky štandart za takú cenu. Možno by sa oplatilo, ak by riaditeľ, alebo niekto kompetentný za chod Menzy, išiel na návštevu do niektorej z bratislavských vysokoškolských jedálni. Cestu tam mu zaplatím a rád pôjdem s ním sa tam pozrieť. :)"

Contact

Anna Ďatková
riaditeľka SZ UNIZA
phone.: 041/513 1430, 0905 476 582 anna.datkova@uniza.sk
Gastronomic events tel: +421 905 214 558
akcia@uniza.sk
Prevádzka phone: 041/513 1801 prevadzkasz2@uniza.sk
Beáta Rybáriková pokladňa Nová Menza tel: 041/513 1432, 0907 835 172 beata.rybarikova@uniza.sk

Kontaktujte nás